Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asv-kominy.cz/includes/menu.inc).

Co doporučují designerové interiérů – krásné a pozoruhodné dekorační výrobky nástěnné

Design interiéru je umění, díky kterému dokonce průměrný a nevelký pokoj může autenticky přitáhnout pozornost a vyčnívat se z jiných. Je to možné díky opatrnému přizpůsobení barev, dekoračních příloh, osvětlení a nábytku do plochy, počtu oken, umíštění a podstatní funkci pokoje. V dnešní době odborní designerové nejednou doporučují pozoruhodné soudobé obrazy nástěnné – zejména když někdo planuje výmalbu domu buď jednoduše chce něco v prostoru změnit, určitě nejlépe je prohlížet.


moderní kuchyně
Author: Giles Williams
Source: http://www.flickr.com
Především 3D obrazy na stěnu lámou rekordy popularity kvůli svým unikátním dekoračním vlastnostem - strana. Jsou to obvykle velmi kvalitní vytisky různých fotek buď vzorů na korku anebo jiných odolných látkách. Nyní dekorace z takových obrazů je složená z jednoho obrazu děleného na několik částí, tak aby tvořily jeden stylistický celek, ač s viditelnými mezery. Rozhodně ne pokáždé fotografické obrazy často jsou souborem v okolí se nacházejících částí většího obrázka, ale je to jeden z módních trendů, jenž dává možnost přidání do pokoje pozoruhodný rys. Díky takovým dekoračním přílohám je možné na stěnách mít asi všechno: geometrické vzory, věhlasné kvalitní fotografie buď úžásné výhlídky metropolií, hradů a vesnic, grafiky ukázující bludiště nebo kosmos, ovoce a další plody.


výzdoba
Author: Siavash Sam Anvari
Source: http://www.flickr.com
Nabídky takových obrazů jsou velice hodnocené zkušenými aranžéry interiérů vzhledem k velkému sortimentu dostupných vzorů. Tematika je tak široká, že 3D obrazy na zeď můžou být přitomné prakticky všude – v kancelářích, obývaku, dětském pokoji, u schodů nebo kuchyni. Současně nejlépe pamatovat, že obrazy do kuchyně jsou např. fotografie s motivem barevních ovoce, podzimních stromů, pampelišek buď břečťanu. Stojí to za to, vědět že v kuchyni malá míra extravagance není vůbec problém, když všechno jiné dobře shoduje stylisticky. Když do kuchyni jsou zvolené obrazy 3D, jsou to nejednou vypouklé nestandardní tvary nalepené na zeď, ke kterým patří třeba noční nebe, motýle nebo velmi nyní elegantní obrázky ve stylu vintage - podívejte se zde. Aby mít jakousi představu o tom, jak zajímavě může vypadat kuchyň díky různým moderním obrazům, docela efektivní řešení je prohlížet několik hotových aranžmá – může to přesvědčovat i největší skeptiky.