Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asv-kominy.cz/includes/menu.inc).

Usazením nepotřebných moků eventuálně sypkých látek do různého typu nádrží

Vyhozením jakékoli věci do přírody, krajinu poškozuje. Aby jsme ji neničili a abychom z ní dostávali to co chceme, musíme udržovat čistotu. Pokud se ke krajině budeme vlídně chovat, ona se bude hezky chovat k nám.
nádrže na písek a sůl
Author: Demural
Source: http://demural.pl


/


skladování použitého oleje
Author: James Cridland
Source: http://www.flickr.com


K pořádku jsou určený nádoby. Jestli někde uklízíme, jsme povinní moc předmětů vyhodit. Jako odpadkový kbelík nám může poslouží jakýsi kýbl popřípadě sáček. Nezapomeňme, že odpadky se třídí. Neužitečné předměty se buďto odstraní eventuálně na nějaký moment uschová. Na všelijakých místech, kde se užívá olej, musíme také užívat uskladňovací nádoby. Uskladňováním použitého oleje je hodně jednoduché. Je určený k tomu předem připravené nádoby, do kterých se užitý olej vlije. Pokud ho držíme více, nemusíme mít strach, jež na něho nenalezneme nádrž. Obsáhnou totiž od 200 do 2500 litrů. Skladování použitého oleje je určeno rovněž pro naše bezpečnost i zdraví. Naopak vypadají nádrže na písek a sůl viz informace. Je to sypký obsah, a tak smí se jevit i trochu odlišně. Aby nekroužily všude kolem nás, umístíme sypkému obsahu do bezpečných beden. Speciální nádrže na písek a sůl mohou obsahovat v dolní části díru pro jednodušší odebírání konkretního materiálů. Smíme se s ním střetnout rovněž na chodnících v zimě, v prostorech, kde je hlavní možnost uklouznutí. Užíváním a skladováním kteréhokoli materiálu, ochraňujeme jiné, a také sami sebe psal o tom. /
Použit boxu eventuálně nádrže na všelijaké předměty, můžeme rovněž doma. Jsme si vědomí co kde umisťujeme po ruce. Je to také bezpečné a nenadělá tolik smetí všude okolo nás.