Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asv-kominy.cz/includes/menu.inc).

Nádherné tipy na dekoraci obývaku – vlastnosti stylu shabby chic

Když – třeba kvůli stěhování domu – chcete krásně zařídit obývací pokoj, nejvhodnější řešení je rozhodnout se o tom, jaký styl bude tehdy v pokojech. Při zařízení domu na příklad pečovat nejenom o použitelnost, ale také o nádherný a útulný vzhled – a v tomto ohledu jen málo stylů se může rovnat shabby chic. Je on v současné době velice módní z několika důvodů, ale hlavní je vynikající spojení praktičnosti s hezkou estetikou.

interiér
Author: JDH Rosewater
Source: http://www.flickr.com
O komfortu používaní nábytku ve stylu shabby chic stojí to za to, se přesvědčit osobně – odborně zařízený obývak ve stylu shabby chic může přesvědčit také největší skeptiky. Nábytek shabby chic jsou v současné době doporučováné aranžérami z celého světa, i České republiky a často takové zařízení je inspirované mnohými prjekty odborných designerů. Luxusní gauče, krásné stoly, pozoruhodné židle, dekorace oken, elegantní lampy, a možná něco ještě jiného? Aby Vaše volba byla nejlepší, stojí to za to, uvidět fotografie, poznat tipy samých aranžérů a se seznámit s podníky , které prodávají stylové zařízení do bytu.

Tipy pravdivých expertů jsou vždy docela nápomocné a zajímavé – oni umějí důkladně odpovědět také na nejtěžší otázky zákazníků. Před nákupem nejlépe mít nějakou představu o tom, jak bude vypadat obývací pokoj a udělat selekci nejdůležitějších vlastností nábytku, rolet, koberců a dekorací. Spojit unikátní design s praktičnosti není sice banální úkol, ale je on zcela možný – během volbě vybavení shabby chic nejlépe vzít v úvahu ten činitel, aby samá činnost nákupu netrvala velmi dlouhou dobu.Nádherný plán je i dozvědět se, jaké jsou nové trendy v dekoraci obývaků – tím způsobem můžete poznat několik zajímavých nápověd dekorování obývacího pokoje. Odborné časopisy o designu aranžaci domů a rozmanité webové stránky jsou také skvělé zdroje informací. Když Vaše rozhodnutí je styl shabby chic v obývacím pokoji, třeba hlavně výbrat zařízení nejen podle vzhledu – na první pohled jakýsi nábytek buď závěsy můžou se prezentovat nádherně, ale jejich kvalita není už tak výborná. Rozhodně nejlepší zařízení se označuje velikou trvalosti – zejména nábytek by měl být nejméně trochu odolný proti prachu. Vhodné řešení je řidit se rozumem a estetickým vkusem, aby mít jistotu, že všechno bude v nejlepším pořádku.