Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asv-kominy.cz/includes/menu.inc).

Opravení poškozených dveři.

Občas je tak, že není nutné nabyvání nových předmětů – stačí je jen opravit. Výborným přikládem jsou dveře. Není smysl nabyvat nové, lepší je obnovení. Je to levnější a nikdo z nás nechce zbytečně vyhazovat prachů.


Moderní tapety na zed'
Source: http://demur.pl
Velmi dobrým nápadem jsou samolepící tapety na dveře. Proč? Protože jsou neobvykle prosté v použítí a můžete je najít v rozmanitých vzorech. Je to jednodušší a levnější řešení než malování dvěří. Zakládní je rovněž to, že samolepící tapety jsou mnoho čístější než barvy.

Na začatku musíte vysadít dveře z pantů a odstranit kliku. Pozděj určitě je potřeba dveře umýt a očistít. Musíte znát přesný rozměr dveří, abyste věděli kolik samolepící tapety musite nabyt. Podstatné je, aby pamatovat o pár zásadech. Pamatujte, aby tapetu na pruhy řezat na zadní straně. Velice vyznamné je podívání se na vzor tapety.

Nemůžeme ho postřihat. Lepé ustřihat tapetu s přesahem, které ohneme na koncí praci. Tapetu lepime jen na čisté a suché dveře. Je to opravdu velice zakládní. Nejlepé lepit pruhy tapety na výsku dveří a dělat to odhory. Mějte na pamětí, aby vyhnat bublinky zpod tapety, jínák nebude to vypadat hezky. Potom nutné je ořiznutí přesahu tapety a uhladení celého povrchu stěrkou. Výbornym tipem je přefoukaní teplým vzduchem z fénu na vlasy. Z druhou stranou dveří postupujeme stejnou metodou.

Renovace
Author: FunkBrothers
Source: http://www.flickr.com
Nějakým ostrým kráječem musíme prořiznout tapetu v mistech otvorů pro klič a kliku, zakládní je rovněž ořiznutí okraju tapet. Pokud toho neudělame můžeme mít potom potíže z zaviráním dvěři. Je to doopravdy velice jednoduchý způsob na renovace dveří. Není to konec vyhod takovych tapet. Samolepící tapety na dveře kromě toho jsou velice levné a mají hodně vzoru. Doopravdy každy může nalézt něco pro sebe a pro svůj dům.

Nejpopularnější jsou jistě „dřevěné vzory”, na kterých představené jsou roční letokruhy různorodných druhů stromů. Ale určitě samolepící tapety na dveře to nejenom vzory stromů. Můžete nabyt též jíne zajímavé vzory. Pečování o opravené dveře není těžké. Stačí jenom umývat dveře neabrazivnimi prostředky, abychom náhodou neodřeli tapetu.

Kdy budete kupovat samolepící tapety - takhle - na dveře je třeba pamatovat o dobře propočitané spotřebě. Vyznamne je brát zřetel na vzor a na to, aby dobře vypadal. Jestli bude nedůkladně lepený nebude to vypadat hezký. Doporučujeme koupit kus tapety navíc, abyste v budoucnosti mohli napravit nějaké poškození.

Tapety koupite v obchodech s bytovymi doplňkami. Obvykle vyběr je velký a ceny nejsou vysoké. Jestli avšak nenajdete níc zajímavého můžete zkusit hledat tapet na internetu. Existuji speciální stranky, které prodavájí jenom tapety, v tím také samolepící tapety na dveře.