Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asv-kominy.cz/includes/menu.inc).

Zajímavé způsoby na pohodlnou a hezkou koupelnu

Během obnovy a vybavení koupelnového interiéru v domu nezbytná je péče o mnoho věci, třeba vyjíměčný nábytek nebo hezkou kompozici barev, tvarů a látek. Ten úkol někdy může být trochu obtížný vzhledem k obrovské rozmanitosti novodobých výrobků. Stojí to za to, vědět, že nejlepší estetické účinky jsou dosažitelné díky držení přednosti jedné převažující barvy nebo tvaru; doplňky v jiné, kontrastující barvě budou hezky ji zdůrazňovat. Příliš velký eklektismus buď špatné přízpůsobení nábytku a zařízení může negativně ovlivnit estetiku. Některé style jsou docela snadné v získání a moc vybavení jim sluší – jsou to tř. klasické buď ultramoderní style koupelen.

neuvěřitelný koupelna
Author: David Jones
Source: http://www.flickr.com
Praktická a hezká koupelná dobře má vliv na náladu a je vynikající místo pro relaxaci. Některá, zdánlivě prostá zařízení, jsou velmi nápomocná – jsou to např. osobní sušiče ruk, díky kterým majitelé nemusí celý čas sledovat stav ručníků. Je to velice praktické řešení především, když v bytě bydlí hodně osob – sušení ruk je i rychlejší.

Díky stoupání zájmu dnes sortiment jsou dost široké, aby asi každý mohl najit něco vhodného pro svou koupelnu. Takové sušiče samozřejmě můžou také splňovat jiné, příblížné funkce – např. okamžité sušení mokrého oblečení buď papíru. Ještě před nedávnem sušiče byly populární přede vším ve věřejných záchodech a koupelnách, ale v dnešní době již začínají být populární také v domácnosti kvůli své použitelnosti. Volba kvalitních sušičů je hodně rychlejší po prohlížení aktuálních sortimentu firem a parametrů těch přístrojů – současně v dobře vybavených obchodech se nachází mnoho skvělých a současně nádherných sušičů s zajímavým designem.

Také dávkovače tekutého mýdla jsou velice praktické zařízení, pokud je přírovnáme s používáním klasického mýdla v pevné formě – stačí velice malé množství takového mýdla, aby rychle umýt ruce, bez rozředení dodatečního mýdla vodou. Nyní dávkováče mýdla zcela nemusí vypadat jako obvyklé kovové bedny, které se často nachází ve věřejných záchodech v hypermarketech – můžou mít hezký vzhled a splnit dekorační funkci, obsahují velké množství mýdla a ještě mýdlo může být obdržené ve formě pěny, pokud někdo má o to zájem. Hodně zajímavých technik aranžaci koupelen se nachází na internetu, spolu s tipy a fotografiemi.