Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asv-kominy.cz/includes/menu.inc).

Zajímavé nápady na aranžmá koupelen

Během obnovy anebo prvního vybavení koupelny vážná je péče o mnoho různých činnosti. Nádherný a odolný nábytek, neobvyklé přizpůsobení dekorací, praktické sanitární přístroje jsou dnes samozřejmě nezbytnost. Díky trpělivému aranžmá koupelny rovněž obvyklé osprchování může být autentickým odpočinkém a možnosti regeneraci.

V takových prostorech, jako kuchyně buď koupelna docela klíčové je to spojení praktičnosti s vysokou úrovni estetiky – když je to úspěšné, koupelna bude přímo malebným místem.

salon
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
V dnešní době stojí pamatovat, že v aranžaci koupelnových prostorů nábytek a vybavení absolutně není všechno. V rostoucí míře klíčové jsou rovněž rozmanité dekorační výrobky, také nástěnné. Fototapety dnes jsou skvělou volbou nejenom v obývacího pokoje buď ložnici – můžou málebně vypadat rovněž v koupelně buď záchodě. K největším kladům fototapet v těchto místech patří jejich estetická hodnota, vysoká praktičnost ziskaná díky textilům odolným proti vodě a snadná možnost optického zvětšení prostoru. V koupelnách a záchodech nejpopularnější motivy jsou hlavně oceány, pohled na moře, schránky, horské vodopády buď vodní zvířata (třeba velryby, žraloci, klaun očkatý), a dokonce rovněž fantastické bytosti (známé sirény). Velmi klimatické jsou i ponorky, zejména jestli někomu se líbí Vernovy povídky anebo styl industriální. Je vidět, že podmořských a ostatních vodních motivů je tolik, aby skoro každý našel něco vhodného pro jakoukoliv koupelnu. Pokud líbí se Vám něco opravdu jedinečného, fototapety budou pravdivou trefou do černého.Fototapety vypadají dobré i ve věřejných záchodech – díky nim také tak na první pohled nenápadné prostory můžou být autenticky nádherné. V takových prostorech, jako záchod v penziónu, kině nebo obchodním domu možností je ještě víc, protože ještě větší množství vzorů fototapet jim sluší – třeba v restauraci může to být jídla, v kině – významné scény nebo postavy z dějin kinematografie. Samozřejmě harmonie je klíčová v každém prostoru – jedna velká fototapeta obvykle úplně stačí v malém nebo středním záchodě. Velmi klíčové je, aby jiných dekoračních výrobků nebylo příliš hodně – fototapety již jsou velice dekorativní a může to působit pocit přehánění.