Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asv-kominy.cz/includes/menu.inc).

Jaké jsou módní a doporučené způsoby na hezké aranžmá prostorů

Lidé dekorovali svoje domy a jiné prostory asi od začátku živobytí. Nádherně vyzdobené byly tř. jeskyně v Lascaux anebo další prastaré památky dějin lidstva. Teď existuje více možnosti ve výzdobě interiérů kromě obyčejné malby – patří k nim plakáty, novodobé nebo tradiční tapety anebo digitálně vytištěné fototapety. Jsou to ve velkém měřitku dekorační přílohy, jež v ČR a Evropě lámou rekordy popularity.

plakát
Source: morguefile.com
Pokud nezbytné jsou již dlouholeté dekorace na stěnu, trefou do černého budou jen ty nejkvalitnější a unikátní dekorační přílohy, aby mít jistotu, že interiér bude vypadat opravdu unikátně. Proto když někdo má k volbě fototapety, tapety nebo plakáty - stojí to za to, být si vědom že plakáty na zeď je skvělý způsob na výzdobu stěn, která bude na pouze pár měsíců buď až dva roky (po té době papír už může ztratit barvu nebo okraje plakátu se spíš zničí), a o jakýchkoliv tapetách nejlépe přemýšlet, když preferovaná dekorace by měla být na dlouhou dobu. Dnes nejlépe i pamatovat, že obvykle objednavatel může zvolit zároveň plakáty v obyčejné velikosti A3 buď také autenticky ve velkých rozměrech – třeba B1 buď A0, a takové rozměry - kvůli dostupnosti - jsou nejčastěji tisknuté na objednávku. Plakáty na zeď jsou obvykle výraběné z dobrého potahovaného papíru, co je zachrání v nějaké míře před vlhkosti a malém poškozením. Na odolných fototapetech může se nacházet všechno, co je také na plakátech – například fotografie oblíbených hudebních skupin, motivy retro buď zvířata.fototapety zvířata
Author: Benson Kua
Source: http://www.flickr.com
Zvláště fototapety zvířata dnes se označují velkou popularitou, protože vypadajou nejenom nádherně, ale i sympaticky - Jsou skvělé zároveň pro obývak a koupelnu buď dětský pokoj. Například velryby a rozmanité ryby můžou konat autentické zázraky v koupelnových prostorech, a husy – v kuchyni. Exotická zvířata: týgry, žirafy anebo papoušky na zdech očarují každého, a sluší nim asi každý možný prostor – rovněž ložnice. Někdy výmalba interiéru je počátkém zcela vyšší kvality, jestli jde o krásu celého domu – a moderní fototapety anebo plakáty, jestli dobře přizpůsobené, budou tady trefou do černého.