Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asv-kominy.cz/includes/menu.inc).

Jak rychle získat úžásný vzhled nového pokoje

Mít nádherný a jedinečný pokoj nemusí znamenát travení mnoha času na volbě zařízení a dekoračních příloh. Nyní již kratce po podstátní výmalbě stěn každý může vlastnit kouzelnou výzdobu, po které stáčí jedině vybrat hezký nábytek a jiné vybavení. Soudobé dekorace umožňují rychle a snadně získat na zdech hezké, velkoplošné a docela odolné fotky.


Fototapety je typ tapet, jež – díky používaní velice kvalitního, moderního tisku – tvoří jeden celek ve formě nějaké grafiky. Na fototapetách je vytisknuto asi všechno, co si přeje zákazník - třeba zajímavé fotografie krajin, makrofotografie přírody nebo nějaké oblíbené motivy. Díky tomu objednavatel může pevně vydekorovat prostor hezkou, obrovskou a odolnou proti špíně fotkou, bez žádného rámečku anebo rozdílu v textuře. Můžou zároveň krýt celou stěnu nějakém motivem nebo dávat diskrétní, menší vzorek jen na žádanou část stěny. Rozhodnutí záleží hlavně na ploše pokoje, jeho druhu a vkusu zákazníka.

fototapety
Author: Zucker Kommunikation
Source: http://www.flickr.com
Během volby vzoru a barev stojí to za to, vědět, že teď velmi populární jsou tapety, které ukázují různorodé textury, tř. dubového dřeva, cihelní zdi, dřevní kůry anebo mramoru. Je to dekorační, a zároveň velice zajímavý způsob na to, aby interiér může vypadát nádherně a elegantně. Velké množství příkladů hotových designu interiérů s fototapetámi je možné nalézt na internetu – je to velice dobrý nápad, jestli zákazník si přeje se podívat, jak fototapety na stěnu vypadají prakticky.


Kromě ohromné svobody vzoru, soudobou tapety umožňují i samostátné nalepení na stěnu. Vidět . Jsou to tzv. samolepící tapety, které také můžou mít tvar ve velkém rozměru fotky, a zezadu mají vrstvu tapetového lepidla. Takové tapety skvělé patří k dekoracím druhu „do-it-yourself“, co určitě vždycky umožńuje větší samostátnost během obnovy bytu buď ostatního interiéru. Ovlivňuje to rovněž cenu obnovy pokoje – možnost šetření ni je větší, když nejsou potřebné dodateční služby. Jestli dekorování stěn probíhá úspěšně a skvělé, výsledky jsou opravdu čarovné – rozhodně to plátí, závěřit vlastnostem známých, doporučených dekoračních doplňků.