Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asv-kominy.cz/includes/menu.inc).

Zajímavé nápady na dekoraci stěn – ohromné fototapety a doplňky

Hezké a opravdu malebné dekorace jsou teď docela snadně dosažitelné. Patří k nim na příklad rozmanité závěsy, úžásné krytiny, sošky, a dokonce lampy nebo designerský nábytek. Stejně klíčové, avšak je to, co se nachází na stěnách, a může to dát velice zajímavé dekorační výsledky. Aby získat o tomto jakousi představu, stojí to za to, pečlivě podívat se na rozmanité vzory fototapet a plakátů.


Teď hodně podníků prodává rozmanité dekorační doplňky, které umožňují jednoduchou a rychlou proměnu celého pokoje – díky tomu změna skutečně může vyrážet dech. Fototapety grafiti samozřejmě k nim patří – bez ohromné snahy, projektování a dlouhé výmalby každý může vlastnit ve svém pokojí zajímavé dílo. Obrovskou popularitou se charakterizují zároveň kopie nejvýznámějších grafiti Banksy’eho a Davida Choe a velmi abstraktní díla ve stylu wildstyle anebo bubble. Určitě nestojí zapomenout na celkový styl pokoje – proto nejlépe pamatovat, že fototapeta, především ohromná, snadně může ovládnout celý interiér.
Salon, fototapeta z motywem kolorystycznym
Author: czarna-zebra.pl
Source: http://czarna-zebra.pl


Některé jiné dekorace na zeď stanoví skvělý dárek na narozky nebo kolaudačku. Pokud dostali jste pozvánku na takovou údalost, stojí to za to, zvolit nějaké nádherné plakáty na zeď, které jsou tematicky spojené s koníčkem hospodáře, na příklad pro posloucháče jazzu stojí to za to, zvolit obrázek s motivem saxofonu, a pro metalistu – elektrické kytary. Když plakát nestanoví dárek, ale prostě nástěnnou dekoraci, samozřejmě stojí to za to, vědět že jejích používaní je velmi pohodlné, když bydlící osoba zvolí systematické změny dekorací – plakát vždycky možná změnit na nějaký jiný, zaměnit na další druh dekorace buď prostě nechát prázdnou stěnu, co umožňují různé prostředky na neškodné nalepení plakátů, jež neničí stěny. Jestli někdo má zájem o zvolení takových výrobků, jako plakáty na zeď, měl by pamatovat, že nejčastěji jsou dostupné hlavně ve středních a velkých rozměrech – když někdo má raději něco ohromného, trefou do černého už bude fototapeta - Procházejte produkty Demural. O detaily stojí to za to, se zeptát specialisty – tř. malíře anebo aranžérové samozřejmě budou něco o tomto vědět.