Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asv-kominy.cz/includes/menu.inc).

Pokoj pro naše ratolesti je mnohdy nejtěžší věci, kterou děláme, ale rovněž mnohdy tou nejmilejší.

Děti jsou nedílnou a ojedinělou součásti našeho života. To jací budou, v obrovské míře spočívá na nás. Od narození se začínají zdokonalovat a tvořit svůj individuální charakter, jakým nás později okouzlují. Milují všelijaké odstíny barev, různé drobnůstky.

Děti jsou roztomilé.
dětský pokoj
Author: amy gizienski
Source: http://www.flickr.com
čas od času dovedou hodně zlobit, i tak svou maličkostí to pokaždé napraví. Jejich lexikální zásoba je nejprve kouzelná a z toho důvodu si hodně slůvek zaznamenáváme do zápisníčků, abychom je nezapomněli. Jsou vděčni za předměty kolem sebe. Dokážou si vážit dárky, jaké dostávají. Všímají si věci, kterých si mnohokrát lidi, jací již cosi poznali, vůbec nevšimnou. Jsou vnímaví a umí potěšit pouhým pousmáním. Takové jsou naše děti. A my též si přejeme, aby naše děti byly v bezpečí a též aby si užily naplno své dětství. Hodně lidí při budování a zařizování svého obydlí uspořádává své místnosti, dle toho co se v daném pokoji bude nacházet. Pročpak bychom měli svou ideální obrazotvornost vymezovat pro jeden pokoj. Buďme tvůrčí. Pokud máme malé dítě, dětské fototapety smíme vylepit do každého pokoje - Demural. Po celém obydlí, v každém pokoji smíme utvořit malinký koutek pro svou ratolest. Koutek můžeme vyzdobit všelijakými předměty. Můžeme do něho rovněž dát dětské fototapety s různými vzorky, náměty případně rovněž obrázky. Jestliže zpozorujeme co naše dítě s potěšením děla, s čím si hraje, co nejvíce zkoumá v knížkách eventuálně o čem nejvíce se zmiňuje, můžeme konkrétní koutek vybavit zrovna dle toho.Jestliže utvoříme více koutků pro děti, můžeme každý vytvořit různě. Podle zařízení a odstínu pokoje smíme utvořit i dětský pokoj. Jestliže děláme obývací pokoj pro hosty, stejným rázem smíme upravit i dětský malinký koutek - viz ucelenou nabídku na této stránce. Hodí se zde pohovka s malým stolem. Když přijde kdosi s dětmi na návštěvu, děti si budou moct někde hrát, anebo povídat a my budeme na ně vidět. /
Díky promíchání rozličných pokojů se bude bydlet otevřeně v celém domě. utvořme si něco nevídaného, z čeho budou mít radost všichni spolubydlící.