Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asv-kominy.cz/includes/menu.inc).

Tak dlouho něco hledáme, až to nakonec vyhledáme.

Za sedmero řekami a sedmero horami jsme objevili to, co jsme vyhledávali už hezky odedávna a zároveň jsme to měli před nosem. Hledáme různorodé věci tam, kde si myslíme, že budou, a nehledáme na místech, kde se nachází nejvíce.
plochý
Author: Lukasz Badura
Source: http://www.flickr.com
Často se děje, že držíme nápad, ale ne úplně správně víme co je zač.

Uvažujeme jak co udělat, ale pokaždé nám nic se nedostavuje na mysl. Není od věci, užít předměty, jaké nám jsou po ruce. Převážně zprvu tyto objekty jsou nejlepší a neobvyklé pro většinu kdo je uvidí. Inspirace se občas namáhavě hledá. I když ji máme zcela před očima, opakovaně nám odchází a nemusíme ji již objevit. Jestliže nás něco nadchlo, jestliže to nemůžeme učinit okamžitě, poznamenejme si to do zápisníku, abychom to nezapomněli v příštích dnech. Inspirace je něčím nezvyklým - mnohem lze nalézt na www. A proto, pokud nás již uchvátilo, bylo by škodou, kdybychom to nepoužili. Obvykle veškeré uplatňujeme od lidi, co tomu rozumí. No jo, ale i oni musí z nějakého zdroje brát náměty. Jedině i všední písmeno A je schopná být ideálním nástrojem pro dokonalé dílo. Její uspořádání je tak sestavená, že se dá formovat neobyčejné jevy. Toužíme být nevšední a ideální, tak putujeme do všelijakých krajin a odhalujeme inspiraci tam. Až poté, co ji již nalezneme a vracíme se domů, mnohokrát si uvědomíme, že to co jsme si přinesli, jsme už dlouho drželi na rukou. Písmenko A smíme dát vzhůru nohama i vleže a také roztřídit na díly. Držíme v rukou více způsobu, než míníme. Inspirací nám smí být i dětské cvičiště. Hračky, které tam jsou a jak jsou rozložené. Připomínají labyrint objektů, které připomínají síť. Jinou možností je vrchol listnatých stromů. Na jaře, a hlavně jak květy jsou jíž rozkvetlé, formuje ojedinělou dekoraci.


Všechno okolo toho, nám umožňuje se více vcítit do přirozených myšlenek, s pomocí jakých naše pustá mysl, zůstane zaplněná krásnými motivy - učit se. Všude okolo nás se nachází hodně objektu, které by se mohly dát do našich místnosti. Jen je nutno popřemýšlet jak a kde, by se daly uplatnit.
Tags: