Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asv-kominy.cz/includes/menu.inc).

Nápady na optické zvětšení pokoju.

Každý z nás chtěl by mít velký dům s zahrádkou. Bohužel nekaždý může si na to dovolit. Hodně z nás bydli v malých podminkách, ale není to příčina, abysme nemohli hezký vybavit náš byt. Máme pro Vás pár doporučení, co udělat, aby v optický způsob zvětšít Váš byt.
nástěnné malby
Author: Sarah_Ackerman
Source: http://www.flickr.com
První velmi zakládní věci je světlo. Díky skvělému světlu můžete dělat divy a z toho důvodu nemůžete bát se světla. Abyste mohli získat mnoho světla skvělým nápadem je věšení na zdích zrcadel. Velice pozoruhodné jsou skřině, které májí skleněné dveře. Pokud jde o umělé světlo lepší bude několik menších zdrojů světla než jeden centrální.

vkusný wallpaper
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
Co je také důležité lepší je přírodní světlo než umělé. Nejlepé nepoužívát v malých prostorech záclon, rolet nebo závěs. Pokud musíte nějaké mít pověste záclony, které prosvítají. Díky zrcadlům, které odráží světlo po celé pokoju můžeme získat větší hloubku pokoju.

Velice podstatné jsou tapety, kteréch užíjeme v naším pokoju. Skvělým výběrem jsou fototapety 3d (webová stránka), díky kterém náš byt může získat hloubku. Mějte na pamětí, že nevšichne motivy budou náležité v nevelkém pokoju. Napříklád vzorované tapety jsou nejhorší, co můžete udělat. Bohužel, ale většinou takové tapety zmenší Vám pokoj. Pokud opravdu máte rád motivy na fototapetach volte menší vzory. Budou vypadat lepé v nevelkých mistostnech. Dobrým vzorem jsou fototapety schody, díky kterém můžeme získat dojem optického klamu. Budeme mít dojem, který způsobí, že náš pokoj bude vypadat jak větší než je opravdu. Pokud jde o barvy, které jsou výborné v malých prostorech to pamatujte, aby nepoužívat příliš tmavých barev. Samozřejmě můžete volit jakoukoliv barvu, doporučujeme Vám používat rozmanité odstíny jedné barvy. Kombinování různych odstinů barvy je skvělým nápadem. Jasné sytostí budou vynikat do popředí, a ty temnější budou vzadu. To všechno způsobi doopravdy zajímavý dojem.

Pamatujte též to, abyste neměli přílis předmětů. Mnoho z nás má předmětý, kterých vůbec nepotřebuje. Určitě některé máme prostě rádí, ale opravdu některé musíme vyhodit. Díky tomu budeme mít víc prostoru v našech bytech.Optické zvětšení pokoju je snadné. Musíte jenom mít na pamětí pár pravidel, díky kterém všechno bude jednoduché. Nejzakládnější je, aby především dělat všechno podle svého vlastního vkusu. Doufame, že díky naším radům Váš dům bude lepší.
Tags: