Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asv-kominy.cz/includes/menu.inc).

Pustotu nejlépe zaměníme čímsi krásným a sympatickým

Hodně krát si prohlížíme prázdné zdi a uvědomujeme si, jež bychom na ně směli něco pověsIT. Doplňky na zdech dělají pokoj příjemnějším.


Pusté místnosti se jeví mnohdy nudně.


stěny
Source: http://www.sxc.hu/
Nemáme se kde porozhlédnout a pořád přemýšlíme, jak je zařídit vhodnými ozdoby. Prostou možností je nalepit si fototapety. Jsou snadné na použití a pohodlné na dotek. Fototapety jsou jednoduché v tom, že nemusíme se sužovat s jedním odstínem stěnou- pokračovat. Prostě si smíme koupit fototapety i se vzorkem, popřípadě také si sami smíme na ni potisknout nějakou hezkou fotku. Pokud bychom chtěli mít přece jedno odstínový prostor, jistě by nebylo marné, jestli by jsme někde připevnili plakáty na zeď. Je to prostá možnost jak zamaskovat či zpříjemnit prázdné místo. Plakáty na zeď si již můžeme pořídit všude.

Jsou dobré v tom, jež nám zakrývají prázdné místo, popřípadě kdesi rovněž malou díru. Nejsme povinní si lámat tedy hlavu, jež kdesi nemůžeme nic nalézt. Stačí trochu popřemýšlet a již máme fototapety i s plakáty na zeď hotové. Každý člověk v místnosti by se měl pociťovat příjemně. Je to významné v tom, aby si člověk dobře relaxoval. Pokud nerelaxuje, vlastní tělo se začne smršťovat. Jestliže náš pokoj bude vypadat dobře, ne pouze my, ale i jiní kamarádi nás budou chtít pak stále více přicházet na návštěvu i v čase kdy doma nebudeme- přečtěte si další informace.


Pokoj je prostorem, kde přebýváme spoustu času. I v pracovně, popřípadě na nějakém odlišném místě. Je potřeba abychom bydleli v prostředí, jaké je pro nás prospěšné a kvalitní.