Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asv-kominy.cz/includes/menu.inc).

Jaké typy sanitární keramiky můžete nalézt v obchodech?

Záchod je velice vyznamnou mistnosti každého bytu. Je to nejen misto každodenní hygieny, ale rovněž misto, kde můžete se relaxovat po těžkém dnu. Výborné zařízení záchodu není jednoduché. Navrhujeme Vám přečist náš text, abyste zjistili víc o moderních řešeních, které můžete využit v Vaší toaletě.


toaleta
Source: pixabay.com
Především chceme Vám navrhnout zajímavé řešení jestli jde o sanitární keramiku. Současně máte doopravdy ohromný výběr různorodných modelů sanitárních keramik. Samozřejmě základním zařizením každé toalety je toaletní mísa. V prodejnách můžete najít doopravdy obrovské množství různých modelů toaletních mís. Kromě ohromného výběru tvarů máte rovněž volbu jestli jde o barvu. Určitě nejznamější je bílá barva, ale kromě toho v prodejnách můžete koupit rovněž napříklád černé záchodové mísy. Nicmeně majorita sanitární keramiky je v bílé barvě.

Pokud jde o druhy toaletních mís můžeme je rozlišovat na tří primární kategorie. Současně nejpopulárnější jsou závěsné toaletní mísy, u kterých se splachovací část zabudovuje v stěně. Kromě toho existují rovněž tzv. kombi klozety – kde mísa a splachovadlo tvoří celek. Je to velmi praktické řešení, díky kterému můžete zakrýt splachovadlo. Poslední druh záchodových mís jsou skoro už nepouživáné stojící klozety, kde nádrž vody je umistěná na zdí nad mísou.


veřejné WC
Author: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Source: http://www.flickr.com
Kromě toaletních mís v každém záchodě musí být místo pro umyvadlo. Stejně jako u toaletních mís můžete nabyt umyvadla v rozmanitých barvech. Jistě nejpopularnější je bílá barva. Ještě větší výběr budete mít jestli jde o tvar umyvadel. Typy umyvadel můžeme rozlišit na několik základních skupin. Nejpopularnější jsou jistě umyvadla závěsné, jsou to typické umyvadla, které můžete nabyt v různorodných rozměrech. Obrovskou výhodou takových umyvadel je dost nízká cena. Dalším typem jsou umyvadla zapuštěná – které častěčně jsou schované v skřince nebo speciální desce. V prodejnách najdete rovněž pozoruhodné řešení - dvojumyvadla. Pokud máte velkou toaletu je to opravdu výborný nápad. Obzvlástě pokud máte velkou rodinu. Vyznamný je také materiál, který použito na výrobu umyvadel. Jistě nejpopularnější je keramika, ale kromě toho v obchodech můžete koupit rovněž umyvadla vyrobené ze skla, umělého kamenu či mramoru. Jsme jistý, že nabídka obchodu je tak velká, že každý najde perfektní sanitární keramiku pro sebe. Výběr je doopravdy velký, nejenom pokud jde o tvary, ale rovněž jestli jde o barvy. Všechno závísí na Vaším nápadě.