Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asv-kominy.cz/includes/menu.inc).

Nezbytné vybavení pro věřejné záchody v hypermarketu, škole a dalších místech

Věřejné záchody jsou místa, která musejí dávat svým uživatelům možnost bezproblémového držení hygieny a komfort. V hypermarketu, nemocnici, hotelu, anebo kongresovém a sportovním centru a jiných místech, ve kterých lide traví nejméně nějakou dobu, pohodlný a krásný záchod je úplná nezbytnost. Z toho důvodu aby obdržení čistého a komfortního věřejného místa bylo úspěšné, samozřejmě nejlépe prohlížet různé typy zařízení věřejného záchodu a zvolit pouze to nejkvalitnější.

WC
Author: Melissa Wilkins
Source: http://www.flickr.com
Dnes, když rodiče jsou velice aktivní, ve záchodech místech nemůžou chybět dětské přebalováky – díky nim rodiče mají možnost klidně a bez špinění změnit plenky dítě. Přebalováky ve věřejných toaletách většinou mají tvar praktického pultu s polštářem buď nylonovým pasem, díky kterému zároveň nemluvně a rodiče mají plný komfort.

Občas dětské přebalováky jsou rozkladací; je to skvělý a jednoduchý nápad na šetření prostorem, ale potřebná je poté nejméně krátká instrukce používání a jednoduchý mechanismus rozkladaní, aby i únavená osoba mohla bez potíží změnit plenky. Rozhodně důležitá je také odolnost a snadné čistění přebalováku pro nemluvně. Velmi často zákazníci potřebují i výhody pro postížené osoby – třeba odborné držáky.

vysoušeč rukou
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Kromě zařízení pro rodiče ve věřejných záchodech nutné budou dobré dvířka, vhodné lampy, dávkovače tekutého mýdla, zásobníky toaletního papíru a sušiče ruk. Rozhodně v žádné věřejné toaletě nemůže nikdy chybět mýdlo, čistá voda, a dobře fungující sanitární přístroje. Díky dávkováčům zároveň majitel věřejného záchodu a zákazníci mají několik výhod – množství mýdla je šetřené, zákazníci mají je v pohodlné formě tekutiny buď už hotové pěny, mají jistotu, že mýdlo je hygienické (není zašpiněné rukami jiných lidí). Samozřejmě dávkovače nemusejí obsahovat mýdlo, ale také třeba tekutiny pro dezinfekci rukou, potřebné v nemocnicích a některých veterinárních ordinacích. Používání dávkováčů je také rychlejší.

V ohledu parametrů a designu dávkováčů nebo dvířek výběr nabídek je dost široký, aby každý kdo staví věřejný záchod mohl nalézt něco zajímavého. V dnešní době nejlépe pamatovat, že moc pozoruhodných typů vybavení věřejných záchodů je v odborních a znamých obchodech, kterých nabídky a ceny jsou nejednou dostupné na internetu – je to v rostoucí míře dobrý zdroj informací o toaletních výrobkách.