Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asv-kominy.cz/includes/menu.inc).

Jaká byla produkce v Česku v roce 2014 – shrnutí

Rok 2014 byl velice důležitý, jestli jde o celkovou výrobu v ČR, ale asi nejvíc byla situace v motorovém výrobním průmyslu. Byla to doba, když se ukázalo, že česká produkce aut a částí obdržela šestnácté místo v ohledu výrobců na celé zemské kouli. Aby ukázat jakousi představu – byla to větší výroba, než na příklad v Itálii a dalších evropských státech.

Investice v dobrou kvalitu, nejnovější technologie a splnění požadavek zákazníků se určitě ekonomicky vyplatila, co potvrzují statistiky, dle kterých rok 2014 je opravdový rekord pro motorovou výrobu. V ohledu exportování aut a částí, Česko má místo až sedmé, co potvrzuje velikou popularitu v zahraničí; nejdůležitější klient který nakupuje česká auta je Německo. Během roku 2014 výroba motorová se zvětšila – oproti roku 2013 – o 12 %. Rodinné automobily to určitě není všechno: kromě nich se ukázalo mnoho nových českých autobusů a motocyklů. Ekonomické zprávy z roku 2014 a 2015 dávají pozoruhodnou prognózu i na budoucnost, protože už dnes vzrůst je výrazný. Roste také znalost pravidel svědomitého obchodů a nákupů, kterého části je zájem a podpora místního průmyslu.autokar
Author: Alan Sansbury
Source: http://www.flickr.com
Určitě stojí vědět, že produkce autobusových vozidel vzrostla v roce 2014 o 5,47 %, a rodinných aut ještě silněji – kolem 10,5 %. Výroba v celém roku 2014 se zvětšila o skoro 5 %, po dřívější recesí; dle expertů dobře to ovlivnilo celou tuzemskou ekonomiku. Rovněž v roce 2014 docela vážnou roli odehrály ostatní druhy produkce – např. elektroniky, stavebnictví (rovněž inteligentního), a co je pozoruhodné – také masa (hlavně vepřového), reklamních filmů a piva, které je ve velkém měřitku exportované do zahraničí; vše ty výrobky se charakterizují vysokou konkurenceschopnosti, o kterou má zájem mnoho zákazníků.

Stoupla rovněž výroba elektřiny která pochází z plynových elektráren. Současně velmi pozoruhodné zprávy o různých oblastech výroby jsou dosažitelné na webových stránkach a odborních časopisech, kde své články píše moc renomowanych odborníků – je to dobrý způsob na rozšíření obzorů a lepší orientaci v tuzemských novinkách, protože situace se neustalé mění.