Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asv-kominy.cz/includes/menu.inc).

Pestřejší odstíny rovněž smí mít vlastní nádech

Při malování stěn, většinou užíváme každodenní barvy a mozaikou. Pravděpodobněji nejdeme do čehosi více rozdílného až bezmála bláznivého. Ale i šílené věcí eventuálně motivy můžou vytvořit náš barák krásnějším a malinko odlišným.
Možná nemáme v oblibě bláznovství, ale pokud již cosi takového učiníme moc krát se nám to zalíbí. Proto smíme vyzkoušet při natírání pokojů fototapety grafiti. Jsou trochu odlišné než obvyklé, a též trochu živé. Není to každodenní bílá barva. Je to spoustu odstínu pohromadě. Jsou to rovněž poskakující barvy na stěně, jaké udělají den hned malinko krásnějším a radostnějším. fototapety grafiti si smíme nalepit všude tam, kde bychom jinak připevnili obyčejnou barvu. Osvěží náš domov čímsi odlišným. Není nutné ji dávat hned do každého pokoje. Můžeme si zvolit jednu místnost. Určitě toho nebudeme litovat. Pokud by se nám to nezamlouvalo, vždy to můžeme nahradit jinou fototapetou - číst celý článek.


Internet
Author: Casamoda
Source: Casamoda


Pokud chceme mít místnost malinko klidnější, smíme použít fototapety les. Je známo, že v přírodě si můžeme oddechnout, a také nabrat svěží vzduch. Většinou do přírody vycházíme se projít. Nyní smíme vlastnit les doma. Jistěže nám to nezamění pravý les, ale jestliže si opatříme fototapety les budeme se vnímat svěžeji a vyvolá to v nás pocit, že bychom určitě měli kdesi se projít. Lesní barva uklidňuje, ale mimo to si smíme pořídit fotorapetu les i s nějakou krásnou polní rostlinkou - podívejte se na úplný návrh na.
Jistěže nám to pokojík udělá pestřejším. /


Ne vždy si obstaráme to, co opravdu chceme. Určitě bychom měli ale zkoušet cosi jiného, abychom přišli na to, co je pro nás to pravé ořechové.