Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asv-kominy.cz/includes/menu.inc).

Nechte se unést stěnami vašich prostorů ve vlastním obydlí

Jste znudění už hloupě se dívat do všedních zdí? Otrávila vás světlá barva, jaká vám krade energii ze života? Uvažujete o tom jak to nahradit? Jsou zde způsoby, jaké vás asi ani nenapadly.


domu
Author: Sanitec KOŁO
Source: Sanitec KOŁO


/


Jedním ze způsobů, jak zrušit tuto všednost je použití 3d tapety na zeď. S němi nejenom rozzáříte svůj prostor, ale smíte ho třeba i opticky rozšířit eventuálně zmenšit. Nechte si udělat 3d tapety na zeď, na jakých můžou se nacházet vaše vytoužená místa a tak budete mít možnost se každý den podívat do míst, kde by jste se normálně nedostali. Myslete nad tím, jež sedíte ve vašem pokoji a najednou jste uvnitř Paříže popřípadě ležíte na vysněné pláži a díváte se na zapadající sluce. 3d tapety na zeď jsou ohraničený jenom vaší fantazii. To znamená, že pokud vám přijde, že váš pokoj zeje prázdnotou a přejete si ho jaksi vzkřísit, takovéto tapety jsou to pravé pro to - 3d obrazy na zeď.
Pro méně odvážnější je zde i další možnost, jakou jsou 3d obrazy na zeď. Jestliže nemáte k dispozici větší místa můžete docílit téměř stejného výsledku s těmito obrazy. 3d obrazy na zeď mohou být jednodílné či vícedílné. Obrazy, které jsou více dílu mohou být buďto jedné velikosti eventuálně každý dílek smí být jiných velikostí. Obrovská měnivost velikostí, rozměrů a počtů těchto obrazů vám utvoří dílo, jaké vás při každém zastavení u něho okouzlí a pohladí na těle - (prohlednout detaily).


Uvolněte se ze svých myšlenek a nebojte se experimentu s vaším bytem. Uvidíte, že nebudete ve ztrátě a vystoupíte z každodenní rutiny vašeho života s každým pohledem na obraz nebo tapetu, jakou si vyberete.