Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asv-kominy.cz/includes/menu.inc).

Fototapeta - opravdový hit posledních měsíců, který překvapí každého milovníka krásných interiérů

Sníš o výjimečném interiéru? Rád experimentuješ a aranžuješ obytné prostory? Máš rád neotřelé dekorační předměty a nápadité bytové doplňky? Fototapety jsou pro Tebe!


Co to jsou fototapety a kde je možné je je sehnat?


fototapety do ložnice
Author: Pixers
Source: Pixers


Pod pojmem "fototapety" se skrývají velkoformatové fotografie, nebo grafické vzory natištěné na papírovém, nebo vliesovém základě, které fungují jako normální tapety. V posledních letech největší úspěch u českých zákazníků mají zmíněné vliesové fototapety. Jejich lepení je totiž velmi jednoduche - lepidlo se nanáší jen na stěnu. Kromě toho tento druh fototapet je omyvatelný, trvalý a mnohem odolnější proti opotřebení než tradiční papír, což je velmi důležité v případě fototapety do koupelny. Fototapety jsou vhodné pro různé druhy povrchu: zeď, betonové panely či sádrokarton. Velkým plusem fototapet je také rozmanitost barev, vzorů a motivů. V obchodech s dekoračními předměty a tiskarnách zaměřených na velkoformátový tisk najdeme desítky různých fototapet - nám zbývá jen zvolit ten nejzajímavější.
Nejpopulárnější vzory fototapet


fototapety do koupelny
Source: http://www.sxc.hu/


Fototapety mají spoustu výhod. Dokážou oživit každý interiér, opticky zvětšit prostor, anebo úplně změnit charakter našeho bytu. Pokud uvažujeme o nákupu fototapety, musíme pečlivě vybrat její materiál a vzor. Fototapety do ložnice měly by být elegantní, laděné do teplých barev.Decentní vzor a odstíny šedé, bledomodré či světle žluté barvy určitě promění naší ložnici v kouzelnou odpočinkovou místnost - demural.cz.


V případě, že chceme najít fototapetu do kuchyně můžeme zvolit něco barevnějšího. V nabídce kamenných a Internetových prodejen jsou stovky fototapet s kvetinovými motivy ve šťavnatých barvách. Do kuchyně se rovněž hodí fototapety se vzorem zeleniny.