fototapety

Už odmalička jsme milovali lepit nálepky všude možně po domě

dětské fototapety
Author: Mathew Bedworth
Source: http://www.flickr.com
Když jsme byli dětmi, kupovali jsme nálepky, a pokud je nebylo kde nalepit, tak jsme je přilepovali na skříně nebo různorodý nábytek. Po této práci, náš nábytek, možná též stěny, obdržely dost zabrat a chtělo by je opravit.

Aby naše stěny nebyly pusté ale vzorné na pohled pro lidi

plakáty na zeď
Author: Big Trix
Source: Big Trix
V mnoha restauracích můžeme na zdech si prohlížet různorodé ozdoby. Stěny tak vyhlížejí krásně a máme se kde podívat. V těchto místnostech se vnímáme příjemně a komfortně. /


plakáty na zeď
Author: Big Trix
Source: Big Trix
Začínáme si uvědomovat, jež ne jenom to co je na pohled, v nás budí různé vzrušení.

Úspěšné nápady na výzdobu ložnici

ložnice
Author: Mark Powell
Source: http://www.flickr.com
Ložnice je místo, kde rozhodně nejlépe se starat o dobrou, útulnou náladu. Tam velký počet lidí nejraději odpočívá po dlouhé práci, a noční regenerace začne. Proto velice klíčový úkol je, tak vybavit ložnici, aby vypadala krásně a dávala příjemný dojem – je to místo, kde každodenně travíte mnoho času a kde se probudíte. Hodně lidí touží po tom, aby první věci, které vidí ráno každodenně dávaly jim energii – nyní je na to mnoho způsobů.

Originální způsoby na výzdobu kuchyni – tradiční tapety nebo fototapety

Pokój dziecka, fototapeta z ptakami
Author: http://twoje-fototapety.pl
Source: http://twoje-fototapety.pl
Během obnovy kuchyni – a zvláště zdí – stojí to za to, zvolit něco opravdu nádherného a zároveň praktického. Tehdy nejlepším způsobem je pečlivě přemýšlet příští stylistiku prostoru. Je kuchyně malá, nebo velká? Zvolíte něco absolutně moderního, anebo klasickou kuchyni s rysem retro? V případě výběru velice moderního (nebo rovněž minimalistického) vzhledu kuchyni pozoruhodným nápadem je fototapeta, kvůli jeji estetickému potenciálu a možnosti skvělého komponování s nejmodernějším nábytkem, avšak také obvyklé tapety mají několik pozitivních vlastností, pokud jejich kvalita je dobrá.

Pages