pokoj

Už odmalička jsme milovali lepit nálepky všude možně po domě

dětské fototapety
Author: Mathew Bedworth
Source: http://www.flickr.com
Když jsme byli dětmi, kupovali jsme nálepky, a pokud je nebylo kde nalepit, tak jsme je přilepovali na skříně nebo různorodý nábytek. Po této práci, náš nábytek, možná též stěny, obdržely dost zabrat a chtělo by je opravit.

Naaranžování si vlastních pokojů dle svých barvitých představ

auta
Author: Röben
Source: Röben
Před zařízením všeho nábytku jsme povinní naším pokojům dát jakousi barvu. Vybírání odstínu není zrovna jednoduché, poněvadž je jich hodně. Také se můžeme zaměřit na fototapety, které jsou speciální pro svou barvitost a nápaditost. /


Je důležité volit správnou barvu popřípadě tapetu.

Pestřejší odstíny rovněž smí mít vlastní nádech

Internet
Author: Casamoda
Source: Casamoda
Při natírání zdi, většinou používáme běžné barvy a vzorky. Pravděpodobněji se nepouštíme do čehosi více rozdílného až bezmála šíleného. Ale i šílené věcí eventuálně motivy můžou vytvořit náš barák hezčím a trochu jiným.

Nevíte, jak vyzdobit místnost? Co takhle zajímavá fototapeta?

fototapety
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Hledáte tipy na dekoraci prostoru a chtěli byste brzy něco změnit? Nejlepším řešením může být fototapeta. Je to zajímavá volba, jak vnést do určitého prostoru zcela jinou atmosféru a rozveselit ho. Výběr je široký, můžeme zvolit něco tradičního, například fototapetu s květinami nebo zvířaty nebo si můžeme pořídit fototapetu s pěknou krajinou.

Pages